kariyer süreci

Master Trader

Master Trader Mesleği Hakkında

Trader olmak günümüzde sadece şahsınıza ait olan bütçeyi yönetmek değil danışmanlık hizmeti adı altında oldukça farklı bütçe miktarlarına sahip bireylerin de bütçelerini yönetmek ile ilgilidir. Bu süreç ve seviyeye gelmek oldukça zordur. Fakat Kripto101.com platformu olarak verdiğimiz eğitimlerde ve stajyer yetiştirme süreçlerimizde sizlere tam destek veriyoruz.

Kullanılan Araçlar & Süreç

Hemen her trader farklı teknikle kendi süreçlerini yönetir. Fakat bizler Kripto101 olarak oldukça farklı tekniklere sahibiz. Bu süreçte bildiğimiz teknik ve bilgi birikimini sizlerle paylaşıyor akabinde "Master Trader" olmanız hakkında sizleri tam anlamıyla geliştiriyoruz. Tüm süreçlerimiz hakkında merak ettiklerinizi danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

Beklentileriniz

Kalitenin ve detayların başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Amacımız maksimum strateji ile gelecekteki müşterilerinizin tüm bütçelerini doğru bir şekil de yönetmektir. Bütün bu süreçleri etkileyen diğer tüm unsurları öğrenmeyi ve iş geliştirme algımızın sürekli açık bir şekilde katkıya yönelik çabalamayı en değerli çalışma şekli buluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Master Trader alanında uzmanlaşmış belirli bütçe yönetim süreçlerinde bulunmuş bilgi ve tecrübeye ulaşmış bireylere verdiğimiz bir ünvandır. 

Master Trader olmak oldukça uzun bir süreçtir. Marka olarak verceğimiz eğitimler, sizlerin gerçek tecrübeleri ve teknik bilgi birikiminizin maksimum seviyeye gelmesiyle ortaya çıkan bir ünvan türüdür.

Master Trader olmak demek bir maaşlı çalışan olmak demek değildir. Aslına bakılırsa tam tersi bir durumdur. Bütçesini yönettiğiniz bireylerden aldığınız % oranında kâr ve kendinize ait bütçelerin kazançlarından oluşur. Oldukça yüksek bir gelir modelidir. 

Master Trader olarak çalışmaya başlamak yine oldukça yoğun bir iş sürecine girmek ile doğru orantılıdır. Sürekli takip etmeniz gereken aktif bir borsa ve haber kanalları bulunmaktadır. Bu nedenle özgür fakat bir o kadar da yorucu bir meslek hayatınız olur.

Trader olduğunuz da her an tüm bütçenizi kaybedebilme riskiniz bulunmaktadır. Bu nedenle maddi olarak riskli 

Şimdilik Trader olmak ile ilgili devletin resmi akredite etmiş olduğu herhangi bir eğitim kurumu bulunmamaktadır. Günümüz de çoğunlukla tecrübe ve bilgiyle Trader olunmaktadır. Tabii ki almış olduğunuz eğitimler oldukça önemlidir. 

Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, kariyerinde yükselmeyi hedefleyen, Girişimci bir ruha sahip ve pozitif düşünebilen kişilere öncelik vermekteyiz.

 

Şirket içi ve şirket dışındaki tüm eğitimler desteklenmektedir. Haftanın belirli günlerinde planlanan şirket içi iş geliştirme eğitimlerine de katılabilirsiniz.